Pomóż nam pomagać i razem z Fundacją Niebieskie Serce wesprzyj Oresta i jego rodzinę.

Oreś to słodki 6-latek, który przez hojną naturę został obdarzony 21 chromosomem. Jak każdy malec, na co dzień jest szczęśliwy i radosny mimo, że oprócz Zespołu Downa ma wadę słuchu, astmę, dysfagię czyli zaburzenia połykania, niedoczynność tarczycy i niedorozwój intelektualny. Śmiało możemy nazwać go małym wojownikiem, bo każdego dnia z pomocą rodziców walczy o swój prawidłowy rozwój. Oreś jeszcze nie mówi, często choruje i wymaga wielu rehabilitacji, przede wszystkim z logopedą. Orest i jego rodzina codziennie toczą bój o lepsze życie i zdrowie malucha. Rodzice dziecka starają się jak mogą, by zapewnić małemu stałą opiekę, a ich zapał jest niezwykły.

Mimo tak wielkiego ciężaru, jakim są te wszystkie problemy zdrowotne, Orest jest dzieckiem pełnym energii. Chcemy aby fundusze, które pozyskamy dzięki Zbiórce Publicznej „Pomóż nam pomagać Oresiowi” w całej Polsce, pomogły chłopcu i jego rodzicom zawalczyć o jego zdrowie
i prawidłowe funkcjonowanie.

Dzięki Państwa pomocy ufundujemy rehabilitacje słuchu i mowy, które są niezbędne dla chłopca. Mamy nadzieję, że dzięki tym staraniom kiedyś usłyszymy radosny głos Oresia. Pomóżmy Oresiowi i jego rodzinie wygrać tę walkę!

Miejsce akcji: cała Polska

Czas trwania akcji: 01.2019r. -06.2019r.