Dowiedz się więcej o Fundacji Niebieskie Serce

Fundacja Niebieskie Serce powstała, aby w sposób wszechstronny i kompleksowy zajmować się działalnością charytatywną w sferze szeroko rozumianej ochrony zdrowia. Nasze działania kierujemy na wszelkie znane formy wsparcia ochrony zdrowia oraz ratowania życia. Zarówno w aspekcie pomocy materialnej, jak i rzeczowej, ale również organizowania i wspierania przedsięwzięć o charakterze zdrowotnym, edukacyjnym oraz charytatywnym.

Wspólnym mianownikiem dla działalności Fundacji Niebieskie Serce jest skierowanie jej w szczególności do osób znajdujących się w trudnej sytuacji życiowej lub materialnej, zwłaszcza dzieci, młodych matek, emerytów i rencistów oraz rodzin wielodzietnych. Fundacja Niebieskie Serce powstała po to, aby pomagać i wyrównywać szanse. Tak, aby każdy mógł w pełni cieszyć się życiem.

W 2017 postawiliśmy swoje pierwsze kroki. Pełni pasji i entuzjazmu chcielibyśmy zacząć od działań najprostszych, aby zarażać motywacją i skupiać wokół Niebieskiego Serca kolejnych wolontariuszy. Na początek nasz cel jest prosty, zobaczyć jak najwięcej uśmiechu i radości na twarzach osób którym pomogliśmy.

W pierwszym okresie naszej działalności skupimy się na wsparciu wszelkiego rodzaju akcji charytatywnych. Znajdziemy także czas dla wydarzeń społecznych i edukacyjnych, które mają miejsce w naszym otoczeniu. Wśród nich z pewnością znajdą się Rodzinne Targi Zdrowia, które promują zdrowy styl życia, a także mają silny wymiar edukacyjny dla uczestników. Udział w wydarzeniach prozdrowotnych, udostępnianie diagnostyki oraz wsparcie akcji charytatywnych to trzy główne filary, na których będziemy budować naszą działalność.

Liczymy się z tym, że pierwsze miesiące naszej działalności będą skromne. Ważne jest, abyśmy jako Fundacja, zdobyli doświadczenie i możliwości do budowy fundamentów wspierających działania dla potrzebujących na znacznie większą skalę.

Przed nami wiele lat działalności i wiele lat ciężkiej pracy. Nie mamy jednak wątpliwości, że o Fundacji Niebieskie Serce będzie coraz głośniej. Dowiedz się więcej o naszych ostatnich działaniach charytatywnych i przekonaj się sam, że Niebieskie Serce każdego dnia zaczyna bić coraz mocniej.

Chcesz dołączyć do grona coraz liczniejszych wolontariuszy Niebieskie Serca? Zapraszamy TUTAJ!