Zakończenie X Edycji akcji „Rodzina Zdrowia Dzieciom”

30.06.2023 r. wspólnie z Rodziną Zdrowia zakończyliśmy kolejną już akcję charytatywną! Zebrane środki zostaną przeznaczone na Społecznego Towarzystwa „Hospicjum Cordis” w Katowicach.

Celem akcji było przekazanie przez spółkę Silesian Pharma Sp. z o.o. 1% wartości netto ze sprzedaży produktów marki RODZINA ZDROWIA, w okresie jej trwania.  

W imieniu podopiecznych Społecznego Towarzystwa „Hospicjum Cordis” w Katowicach i działających na rzecz Fundacji serdecznie dziękujemy z zaangażowanie w akcję!

Udało się zebrać 34 204,17.

 

Rusza X Edycja akcji „Rodzina Zdrowia Dzieciom”

Serdecznie zapraszamy do udziału w X edycji akcji „Rodzina Zdrowia Dzieciom” prowadzonej wspólnie z Silesian Pharma!

Kupując produkty marki RODZINA ZDROWIA pomagasz nam podarować dzieciom uśmiech!

Celem akcji jest przekazanie 1% wartości netto sprzedaży netto produktów marki RODZINA ZDROWIA w aptekach uczestniczących w programie na pomoc dla podopiecznych Społecznego Towarzystwa „Hospicjum Cordis” w Katowicach

Jak przystąpić do akcji?

Wystarczy kupić jeden z produktów marki RODZINA ZDROWIA w aptekach uczestniczących w akcji.

Akcja trwa do 30.06.2023 r.

 

Zakończenie IX Edycji akcji „Rodzina Zdrowia Dzieciom”

30.06.2022r. wspólnie z Rodziną Zdrowia zakończyliśmy kolejną już akcję charytatywną! Zebrane środki zostaną przeznaczone na Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Dzieci i Młodzieży „Małolat” w Dąbrowie Górniczej, działające przy Centrum Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych w Dąbrowie Górniczej.

Celem akcji było przekazanie przez spółkę Silesian Pharma Sp. z o.o. 1% wartości netto ze sprzedaży produktów marki RODZINA ZDROWIA, w okresie jej trwania.  

W 9. edycji projektu udało się zebrać 30 617,48 zł!

W imieniu podopiecznych Centrum Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych w Dąbrowie Górniczej i działających na rzecz Fundacji serdecznie dziękujemy z zaangażowanie w akcję!

 

 

Rusza IX Edycja akcji „Rodzina Zdrowia Dzieciom”

Serdecznie zapraszamy do udziału w IX edycji akcji „Rodzina Zdrowia Dzieciom” prowadzonej wspólnie z SilesianPharma!

Kupując produkty marki RODZINA ZDROWIA pomagasz nam podarować dzieciom uśmiech!

Celem akcji jest przekazanie 1% wartości netto ze sprzedaży produktów marki RODZINA ZDROWIA w aptekach uczestniczących w programie na pomoc dla podopiecznych Stowarzyszenia na Rzecz Rozwoju Dzieci i Młodzieży „Małolat” w Dąbrowie Górniczej, działające przy Centrum Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych w Dąbrowie Górniczej.

Jak przystąpić do akcji?

Wystarczy kupić jeden z produktów marki RODZINA ZDROWIA w aptekach uczestniczących w akcji.

Akcja trwa do 30.06.2022 r.

Zakończenie VIII edycji akcji „Rodzina Zdrowia Dzieciom”

W dniu 13 października 2021 r. zakończyła się akcja „Rodzina Zdrowia Dzieciom”, w której udział wzięły apteki zlokalizowane na terenie całego kraju. Jej celem było przekazanie przez spółkę Silesian Pharma 1% dochodu, ze sprzedaży produktów z logo Rodziny Zdrowia na cele charytatywne. Akcja odbyła się w aptekach objętych programem w całym kraju, a dzięki życzliwości osób, które wzięły w niej udział, udało się zebrać sumę 31 917,95 zł

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom, które wsparły akcję „Rodzina Zdrowia Dzieciom” i tym samym przyczyniły się do poprawy jakości życia podopiecznych.

 

 

Za zgromadzone środki udało się wyremontować pomieszczenie, w którym powstała sala do integracji sensorycznej.

 

 

 

Rusza VIII Edycja akcji „Rodzina Zdrowia Dzieciom”

Serdecznie zapraszamy do udziału w VIII edycji akcji „Rodzina Zdrowia Dzieciom” prowadzonej wspólnie z SilesianPharma!

Celem akcji jest przekazanie 1% wartości netto ze sprzedaży produktów marki RODZINA ZDROWIA na rzecz podopiecznych Stowarzyszenia Pomocy Dzieciom i Młodzieży „Tęcza” w Krasnymstawie  

Jak przystąpić do akcji?

Kupując produkty marki RODZINA ZDROWIA pomagasz nam podarować dzieciom uśmiech!

Wystarczy kupić jeden z produktów marki RODZINA ZDROWIA w aptekach uczestniczących w akcji.

REGULAMIN AKCJI

Rusza VII Edycja akcji „Rodzina Zdrowia Dzieciom”

Serdecznie zapraszamy do udziału w VII edycji akcji „Rodzina Zdrowia Dzieciom” prowadzonej wspólnie z Silesian Pharma!

Celem akcji jest przekazanie 1% wartości netto ze sprzedaży produktów marki RODZINA ZDROWIA na rzecz podopiecznych Domu dla Dzieci i Młodzieży „Promyk” w Morągu.

Jak przystąpić do akcji?

Wystarczy kupić jeden z produktów marki RODZINA ZDROWIA w aptekach uczestniczących w akcji w całym kraju! Akcja trwa do 23 października 2020r.

Dziękujemy, że jesteście z nami!

REGULAMIN AKCJI

Zakończenie VI Edycji akcji „Rodzina Zdrowia Dzieciom”

30.11.2019r. wspólnie z Rodziną Zdrowia zakończyliśmy akcję charytatywną  na rzecz wychowanków z Centrum Wsparcia Dziecka i Rodziny „Przystań” w Pszczynie.

Celem akcji było przekazanie przez spółkę Silesian Pharma Sp. z o.o. 1% wartości netto ze sprzedaży produktów marki RODZINA ZDROWIA, w okresie jej trwania.  

Zebrana kwota, która zasili konto placówki to  30 112,99 zł!  Serdecznie dziękujemy!

 

 

Rusza VI Edycja akcji „Rodzina Zdrowia Dzieciom”

21.10.2019r. rozpoczyna się VI Edycja cyklicznej akcji „Rodzina Zdrowia Dzieciom”! Pomóż nam podarować uśmiech wychowankom z Centrum Wsparcia Dziecka i Rodziny „Przystań” w Pszczynie!

Celem akcji jest przekazanie przez spółkę Silesian Pharma Sp. z o.o. 1% wartości netto ze sprzedaży produktów marki RODZINA ZDROWIA w czasie trwania akcji (21.10 – 30.11.2019 r. )

Wystarczy, że  w czasie trwania akcji w Aptekach uczestniczących* kupicie jeden z produktów marki Rodzina Zdrowia. Część zysku ze sprzedaży produktów spółka Silesian Pharma Sp. z o.o. przekaże na rzecz podopiecznych Centrum Wsparcia Dziecka i Rodziny „Przystań” w Pszczynie, którzy czekają na naszą pomoc. Główna potrzeba placówki to zakup samochodu, którym dzieci będą mogły dojeżdżać na zajęcia dodatkowe, wizyty u specjalistów i zakupy.

Wszyscy w Fundacji Niebieskie Serce trzymamy kciuki za finał akcji!

*W akcji biorą udział Apteki zlokalizowane na terenie całej Polski, które oznaczone są materiałami akcji „Rodzina Zdrowia Dzieciom”.

Wszystkie osoby, chcące wesprzeć akcję „Rodzina Zdrowia Dzieciom”, która ma na celu poprawę jakości życia podopiecznych Centrum Wsparcia Dziecka i Rodziny „Przystań” w Pszczynie zachęcamy do zakupów produktów marki Rodzina Zdrowia.

O poprzednich edycjach możecie przeczytać poniżej.

Akcja trwa do 30 listopada 2019 r. Regulamin akcji dostępny jest na stronie: https://www.silesianpharma.pl/dzieciom/

 

Zakończenie V Edycji akcji „Rodzina Zdrowia Dzieciom”

30.06.2019r. wspólnie z Rodziną Zdrowia zakończyliśmy akcję charytatywną  na rzecz wychowanków z Domu Dziecka w Międzyświeciu, w której zebraliśmy  29 235,05 zł na działania charytatywne. Dziękujemy!

Celem akcji było przekazanie przez spółkę Silesian Pharma Sp. z o.o. 1% wartości netto ze sprzedaży produktów marki RODZINA ZDROWIA, w okresie jej trwania.

 

Regulamin akcji dostępny jest na stronie: http://www.silesianpharma.pl/aktualnosci/v-edycja-akcji-rodzina-zdrowia-dzieciom,60.html

Rusza V Edycja akcji „Rodzina Zdrowia Dzieciom”

13.05.2019r. rozpoczyna się V Edycja cyklicznej akcji „Rodzina Zdrowia Dzieciom”! Pomóż nam podarować uśmiech wychowankom z Domu Dziecka w Międzyświeciu!

Celem akcji jest przekazanie przez spółkę Silesian Pharma Sp. z o.o. 1% wartości netto ze sprzedaży produktów marki RODZINA ZDROWIA.

Mechanizm działania akcji jest bardzo prosty, wystarczy, że w Aptekach uczestniczących w akcji kupicie jeden z produktów marki Rodzina Zdrowia.Część zysku ze sprzedaży produktów spółka Silesian Pharma Sp. z o.o. przekaże na rzecz podopiecznych Domu Dziecka w Międzyświeciu, którzy czekają na remont łazienek, sprzęt sportowy i wymarzone wakacje! Mamy nadzieję, że wspólnie z Państwa pomocą uda się nam zrealizować choć część tych potrzeb.

W akcji biorą udział Apteki zlokalizowane na terenie całej Polski, które oznaczone są materiałami akcji „Rodzina Zdrowia Dzieciom”.

Wszystkie osoby, chcące wesprzeć akcję „Rodzina Zdrowia Dzieciom”, która ma na celu poprawę jakości życia podopiecznych Domu Dziecka w Międzyświeciu, zachęcamy do zakupów produktów marki Rodzina Zdrowia.

O poprzednich edycjach możecie przeczytać poniżej.

Akcja trwa do 30 czerwca 2019 r.Regulamin akcji dostępny jest na stronie: http://www.silesianpharma.pl/aktualnosci/v-edycja-akcji-rodzina-zdrowia-dzieciom,60.html

Finał IV Edycji akcji „Rodzina Zdrowia Dzieciom”

Cykliczna akcja „Rodzina Zdrowia Dzieciom” zebrała rekordową sumę!

Kwota  27 447,49 zł ! zostanie przekazana na rzecz Domu Dziecka im. J. Korczaka w Krasnem.  

Z przyjemnością informujemy, że w dniu 15 grudnia 2018 r., z ogromnym sukcesem zakończyła się IV Edycja akcji „Rodzina Zdrowia Dzieciom”, w której udział wzięły apteki zlokalizowane na terenie całego kraju.  Jej celem było przekazanie przez spółkę Silesian Pharma 1% wartości netto dochodu, ze sprzedaży produktów marki Rodzina Zdrowia na cele charytatywne. Akcja odbyła się w aptekach objętych programem w całym kraju, a dzięki życzliwości osób, które wzięły w niej udział, udało się zebrać rekordową sumę 27 447,49 zł !. 

Przekazane środki z Silesian Pharma zostaną zagospodarowane przez Dom Dziecka im. J. Korczaka w Krasnem na bieżące potrzeby placówki.

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom, które wsparły akcję „Rodzina Zdrowia Dzieciom” i tym samym przyczyniły się do poprawy jakości życia podopiecznych wybranego przez nas Domu Dziecka W Krasnem.

Regulamin akcji dostępny jest: tutaj.

Finał III Edycji akcji „Rodzina Zdrowia Dzieciom”

Cykliczna akcja „Rodzina Zdrowia Dzieciom” zebrała 24 788,81 zł. Za pośrednictwem naszej Fundacji Niebieskie Serce, środki zostaną przekazane Środowiskowemu Domu Samopomocy w Jaworznie na remont dachu, który od kilku lat przecieka i zalewa pracownie zajęciowe.   

W czerwcu z ogromnym sukcesem, zakończyła się III edycja akcji „Rodzina Zdrowia Dzieciom”. Jej celem było przekazanie przez spółkę Silesian Pharma części dochodu, ze sprzedaży produktów z logo Rodziny Zdrowia na cele charytatywne. Akcja odbyła się w aptekach objętych programem w całym kraju a dzięki życzliwości osób, które wzięły w niej udział, udało się zebrać rekordową sumę 24 788,81 zł !

Przekazane środki z Silesian Pharma zostaną zagospodarowane przez Środowiskowy Dom Samopomocy im. Władysława Lichtańskiego w Jaworznie.  Placówka świadczy dzienne wsparcie terapeutyczne dla osób z upośledzeniem umysłowym i wykazujących zaburzenia psychiczne. Jej podopieczni biorą udział w treningach umiejętności zaradności życiowej i funkcjonowania w życiu codziennym,  rozwijają umiejętności społeczne i interpersonalne oraz uczą się jak spędzać wolny czas. Ponadto mogą korzystać z pomocy psychologa, poradnictwa zawodowego, socjalnego, terapii zajęciowej , rehabilitacji ruchowej i brać udział w zajęciach sportowych.

Ośrodek od kilku lat zmaga się z niepoprawnie wykonanym remontem dachu, przez co poddasze jest niedostępne zarówno dla opiekunów jak i podopiecznych ośrodka. Każdej zimy zalewane są pracownie: Terapeutyczna, Plastyczna oraz Sala doświadczania Świata.

Na stronie internetowej naszej fundacji znajdziecie wszystkie aktualne informacje na temat tego projektu. Zachęcamy Was też do obserwowania Facebookowego Fanapage’a, na którym będziemy relacjonować postępy w pracach remontowych!

Więcej o firmie Silesian Pharma znajdziecie Państwo na stronie: http://www.silesianpharma.pl/

II Edycja akcji „Rodzina Zdrowia Dzieciom” 

Druga Edycja akcji Rodzina Zdrowia Dzieciom, to realizacja projektu 4 Kąty –Uśmiech PIĄTY dzięki której udało nam się sfinansować remont pokoju w Domu Dziecka Stanica w Katowicach.

Jak udało się pozyskać środki? Firma Silesian Pharma przekazała naszej Fundacji część zysku ze sprzedaży suplementów diety marki Rodzina Zdrowia i tym samym współfinansowała remont pokoju dziewczynek. Tak jak w poprzedniej edycji, w akcji wzięły udział apteki zlokalizowane w całym kraju. Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom, które wsparły „Rodzinę Zdrowia Dzieciom” i tym samym przyczyniły się realizacji projektu 4 Kąty- Uśmiech PIĄTY.

Więcej o projekcie 4 Kąty- Uśmiech PIĄTY: http://niebieskieserce.pl/4katy-usmiech-piaty/

 

 

I Edycja akcji „Rodzina Zdrowia Dzieciom” 

Z przyjemnością informujemy, że w dniu 30 czerwca 2017 r., z ogromnym sukcesem zakończyła się trwająca dwa miesiące akcja  „Rodzina Zdrowia Dzieciom”. W akcji wzięły udział apteki zlokalizowane na terenie całego kraju. Celem akcji było przekazanie przez spółkę Silesian Pharma części przychodów ze sprzedaży produktów marki Rodzina Zdrowia na rzecz czterech wybranych wcześniej Domów Dziecka, zlokalizowanych w różnych częściach Polski:

1. Centrum Administracyjne Obsługi Placówek Opiekuńczo-wychowawczych im. Janusza Korczaka w Krasnem, Zabłudów

2. Dom Dziecka „Stanica”, Katowice

3. Wrocławskie Centrum Opieki i Wychowania, Wrocław

4. Wielofunkcyjna Placówka Opiekuńczo-wychowawcza, Łabunie

Dzięki Państwa życzliwości udało nam się zebrać kwotę w wysokości: 17.006,89 zł

Oznacza to, że każdy dom dziecka otrzyma dzięki Państwu wsparcie w wysokości: 4.251,72 zł!

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom, które wsparły akcję „Rodzina Zdrowia Dzieciom” i tym samym przyczyniły się do poprawy jakości życia podopiecznych wybranych przez nas Domów Dziecka.  Liczymy, że w kolejne edycje tej akcji już pod znakiem Niebieskiego Serca, również spotkają się z Państwa aprobatą i po raz kolejny będziemy mogli podziękować Państwu za bezinteresowną pomoc i życzliwość.

30.06.2017r.