Zbiórka na rzecz pracowników Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Tychach nadal trwa!

Serdecznie dziękujemy za dotychczasową pomoc i zaangażowanie w zbiórkę na rzecz pracowników Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Tychach.

W ramach tej akcji zebraliśmy już 13 850 PLN!

Kwota w całości została przeznaczona na zakup maseczek ochronnych, które obecnie są najbardziej potrzebne służbom medycznym.

Dołącz do inicjatywy Fundacji Niebieskie Serce i wesprzyj zbiórkę. Każdy z nas może stać się potrzebującym.

Razem możemy więcej!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zbiórka na rzecz pracowników Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Tychach nadal trwa!

Wspierając zbiórkę pomagasz nam działać dalej! Na chwilę obecną, dzięki wszystkim wpłatom udało nam się zebrać: 13 850 PLN W imieniu pracowników Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Tychach BARDZO DZIĘKUJEMY za okazaną pomoc!

Dołącz do inicjatywy Fundacji Niebieskie Serce i wesprzyj zbiórkę. 

Pomóżmy pracownikom Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Tychach!

Sytuacja epidemiologiczna nie pozwala nam pozostać obojętnymi na potrzeby tych, którzy walczą o zdrowie i życie osób zarażonych Koronawirusem. Personel medyczny robi co może, aby liczba zakażonych wirusem SARS-CoV-2 z dnia na dzień była coraz mniejsza. Niestety bez odpowiedniego sprzętu i środków ochrony osobistej walka z pandemią jest więcej niż niemożliwa.

Z tego względu Fundacja Niebieskie Serce postanowiła zorganizować zbiórkę pieniędzy, które zostaną przeznaczone na zabezpieczenie potrzeb Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Tychach. To jeden z kilkunastu szpitali, który w ostatnim czasie został przekształcony w placówkę o profilu zakaźnym.

Oprócz środków ochrony i dezynfekcji, personel szpitala bardzo potrzebuje sprzętu medycznego, który jest niezbędny do zapewnienia opieki osobom zakażonym. Zebrane środki zostaną w całości przekazane na potrzeby szpitala.

Bardzo prosimy o pomoc i wpłacanie darowizn na ten cel. Pomóżmy tym, którzy codziennie walczą o nasze życie i zdrowie!