Zarząd

Zarząd 2019-05-29T12:08:12+00:00

Fundacja Niebieskie Serce została założona przez ludzi dla ludzi. Sam zarząd to osoby z wielką pasją, które z zaangażowaniem i optymizmem patrząc w przyszłość, chcą przede wszystkim nieść pomoc i dawać innym odrobinę radości. Poznaj nas bliżej i nie wahaj się z nami skontaktować!

Ksymena Gluch – dobry duch Fundacji Niebieskie Serce, której czujne oko odnajdzie każdego potrzebującego i wolontariusza. Matkuje wszystkich działaniom charytatywnym ze znakiem Niebieskiego Serca, dbając o to aby były dopięte na ostatni guzik. Kiedy spotyka się z krzywdą i niedolą dzieci, zamienia się w prawdziwą, niezłomną superbohaterkę. Wybiera proste i nieskomplikowane rozwiązania kierując się sentencją z Małego Księcia: „Dobrze widzi się tylko sercem. Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu”.
Katarzyna Korzeniowska-Gulak – niepoprawna romantyczka, wyznająca twardą zasadę  „co Cię nie zabije to Cię wzmocni”. Posiada wrodzoną ciekawość do poznawania nowych miejsc i ludzi, która prowadzi ją w rozmaite zakątki w świata, w tym także do naszych darczyńców. Odwiedza odległe kraje w poszukiwaniu lokalnego kolorytu i dobroci w ludzkich sercach. Nie interesują jej częściowe rozwiązania. Bierze wszystko albo nic. Uważa, że nie ma rzeczy niemożliwych. Działalność charytatywna Niebieskie Serce to spełnienie jej życiowych celów i możliwość dania chociaż iskierki nadziei potrzebującym.
Artur Długaj – człowiek z zasadami pewnie i twardo stąpający po ziemi. Lubi wierzyć, że „szklanka zawsze jest w połowie pełna”.  Niezależnie od sytuacji i miejsca, nieustannie stawiający sobie nowe wyzwania w celu rozwoju własnej osoby. Nie boi się mówić prawdy, ale przede wszystkim potrafi rozmawiać, słuchać i wczuwać się w położenie innej osoby. Podczas spotkań pod sygnetem Niebieskiego Serca, żelazną ręką utrzymuje porządek i dyscyplinę. W pracy na rzecz Fundacji wprowadza zasadę Arthura Ashe: „Zacznij tam gdzie jesteś, użyj tego co masz, zrób co możesz”.

Pamiętaj, że również, tak jak my, możesz zacząć działać w ramach Fundacji Niebieskie Serce. Dowiedz się więcej o tym, jak możesz zacząć pomagać zostając bohaterem dla wielu potrzebujących.