Fundacja Niebieskie Serce została założona przez ludzi dla ludzi. Sam Zarząd to osoby z wielką pasją, które z zaangażowaniem i optymizmem patrząc w przyszłość, chcą przede wszystkim nieść pomoc i dawać innym odrobinę radości. Poznaj nas bliżej i nie wahaj się z nami skontaktować!

 

Ksymena Gluch – dobry duch Fundacji Niebieskie Serce, której czujne oko odnajdzie każdego potrzebującego i wolontariusza. Matkuje wszystkich działaniom charytatywnym ze znakiem Niebieskiego Serca, dbając o to aby były dopięte na ostatni guzik. Kiedy spotyka się z krzywdą i niedolą dzieci, zamienia się w prawdziwą, niezłomną superbohaterkę. Wybiera proste i nieskomplikowane rozwiązania kierując się sentencją z Małego Księcia: „Dobrze widzi się tylko sercem. Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu”.

 

Artur Długaj – człowiek z zasadami pewnie i twardo stąpający po ziemi. Lubi wierzyć, że „szklanka zawsze jest w połowie pełna”.  Niezależnie od sytuacji i miejsca, nieustannie stawiający sobie nowe wyzwania w celu rozwoju własnej osoby. Nie boi się mówić prawdy, ale przede wszystkim potrafi rozmawiać, słuchać i wczuwać się w położenie innej osoby. Podczas spotkań pod sygnetem Niebieskiego Serca, żelazną ręką utrzymuje porządek i dyscyplinę. W pracy na rzecz Fundacji wprowadza zasadę Arthura Ashe: „Zacznij tam gdzie jesteś, użyj tego co masz, zrób co możesz”.

 

Agnieszka Sudoł– pełnienie funkcji Członka Zarządu Fundacji łączy z byciem mamą na pełny etat udowadniając, że nie ma rzeczy niemożliwych. Jak nikt inny rozumie ludzi i potrafi wydobyć z nich to co najlepsze. Swoim uśmiechem i zaangażowaniem zaraża wszystkich wokół. Nieszablonowe poczucie humoru, dystans do otaczającego świata i szczerość w komunikacji – tym otwiera serca darczyńców. Prywatnie jest miłośniczką kawy i dalekich podróży, a w swoim życiu kieruje się dewizą: „To co jest naszą słabością, może okazać się naszą największą siłą”.

 

 

Pamiętaj, że również, tak jak my, możesz zacząć działać w ramach Fundacji Niebieskie Serce. Dowiedz się więcej o tym, jak możesz zacząć pomagać zostając bohaterem dla wielu potrzebujących.