Fundacja Niebieskie Serce została założona przez ludzi dla ludzi. Sam Zarząd to osoby z wielką pasją, które z zaangażowaniem i optymizmem patrząc w przyszłość, chcą przede wszystkim nieść pomoc i dawać innym odrobinę radości. Poznaj nas bliżej i nie wahaj się z nami skontaktować!

Artur Długaj – człowiek z zasadami pewnie i twardo stąpający po ziemi. Lubi wierzyć, że „szklanka zawsze jest w połowie pełna”.  Niezależnie od sytuacji i miejsca, nieustannie stawiający sobie nowe wyzwania w celu rozwoju własnej osoby. Nie boi się mówić prawdy, ale przede wszystkim potrafi rozmawiać, słuchać i wczuwać się w położenie innej osoby. Podczas spotkań pod sygnetem Niebieskiego Serca, żelazną ręką utrzymuje porządek i dyscyplinę. W pracy na rzecz Fundacji wprowadza zasadę Arthura Ashe: „Zacznij tam gdzie jesteś, użyj tego, co masz, zrób co możesz”.
Agnieszka Sudoł – pełnienie funkcji Członka Zarządu Fundacji łączy z byciem mamą na pełny etat i udowadnia, że nie ma rzeczy niemożliwych. Jak nikt inny rozumie ludzi i potrafi wydobyć z nich to, co najlepsze. Swoim uśmiechem i zaangażowaniem zaraża wszystkich wokół. Nieszablonowe poczucie humoru, dystans do otaczającego świata i szczerość w komunikacji – tym otwiera serca darczyńców. Prywatnie jest miłośniczką kawy i dalekich podróży, a w swoim życiu kieruje się dewizą: „To, co jest naszą słabością, może okazać się naszą największą siłą”.

 

Pamiętaj, że również, tak jak my, możesz zacząć działać w ramach Fundacji Niebieskie Serce. Dowiedz się więcej o tym, jak możesz zacząć pomagać zostając bohaterem dla wielu potrzebujących.